کولر گازی جنرال 18000 بانه

کولر گازی جنرال 18000 بانه

کولر گازی جنرال 18000 بانه

Blog Article

حال برای باز کردن قفل کودک هم باید همان دکمه را ۳ تا ۵ ثانیه نگه دارید تا قفل کودک کنترل کولر گازی غیر فعال شود. در نظر داشته باشید که در زمانی که کنترل قفل شود هیچ یک از گزینه های کنترل کار نخواهد کرد و در صورت نیاز به استفاده از کنترل حتی برای کم و زیاد کردن دما باید کنترل از قفل خارج شود.

یک هدیه با ارزش است. ولی برای دیدن قیمت کولر گازی این صفحه مراجعه کنید.

من پنج شنبه سفارش دهم روز به دستم میرسه این هدیه ها اصلی هستن

سلام. ببخشید شکله ظاهری دستگاه این شکلیه؟ هر سایتی یه جور عکس گذاشته واسه این مدل

. تغییر روش خودکار: دستگاه بر اساس دمای تنظیم شده توسط کاربر و همچنین دمای اتاق، به طور خودکار بین وضعیت گرمایش و سرمایش تغییر می‌کند.

برخی از کولرهای گازی نیز این قابلیت را بصورت دو دکمه ترکیبی دیده‌اند. معمولا در دفترچه‌های این کولرها دقیقا توضیح داده شده است که کدام دو دکمه بصورت ترکیبی باعث فعال شدن قفل کودک کنترل کولر گازی خواهند شد.

قیمت فروش بانه ‎۷٬۵۰۰٬۰۰۰ تومان قیمت فروش ویژه بانه ‎۶٬۱۰۰٬۰۰۰ تومان افزودن به سبد افزودن به مقایسه افزودن به مقایسه

تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

برای قبول کردن چک کمی سخته بدلیل بالا رفتن دلار نمی دنم قبول می کنن البته شما تماس بگیرید راهنمایی می کنن

شرکت اجنرال بعنوان یکی از اولین کمپانی‌ها توانسته است گام‌های مثبتی را در زمینه کاهش مصرف انرژی بردارد. این شرکت توانسته است با بهره‌گیری از سیستم‌های اینورتر جز اولین شرکت‌های سازنده کولر گازی اینورتر باشد. استقبال بسیار زیاد از این نوع کولر گازی اینورتر سبب شد که بسیاری از کمپانی‌ها به دنبال استفاده از سیستم اینورتر برای محصولات خود باشند و این گزینه را به محصولات خود اضافه کنند.

نام * ایمیل * برای هر پاسخ جدید یک اعلان برای من ارسال کن.

یکی از آپشن‌هایی که کنترل کولرهای گازی در برخی از مدل‌ها دارند امکان قفل کردن کلیدها به منظور تمیز کردن راحت و یا عدم ایجاد تغییرات در تنظیمات کولر بصورت ناخواسته و یا در صورت استفاده کودکان از کنترل می‌باشد.

محصول از قبل به علاقه مندی ها اضافه شده! مشاهده لیست علاقه مندی ها

امروزه با گرم شدن هوا و فرا رسیدن فصل گرما وجود کولر در منازل بسیار ضروری و حائز اهمیت است، از بین کولرهای گازی موجود کولر گازی و کولر معمولی، کولر گازی جز پرکاربردترین خنک کننده هوا است. دلیل این استفاده زیاد از این کولرها این است که کولرهای گازی برخلاف کولرهای معمولی به سرعت گرمای محیط را دفع و هوای محیط را خنک می‌کنند.
قیمت کولر گازی 18000 اجنرال

Report this page